Contacteer ons
Boslandp.a. Koningin Astridlaan 50 bus 5
3500 Hasselt
Tel: 011/74 24 78
E-mail: info@bosland.be
De kindergemeenteraadsleden van Lommel zijn gisteren als eersten in het speelbos gaan ravotten. Ook de bezoekers van de Week van het Bos mochten als eersten het nieuwe speelbos gaan ontdekken. Nu is het open voor alle jonge bezoekers van De Sahara.
Dit bijzondere speelbos werd, met goede raad van de kindergemeenteraad, de jeugdverenigingen en milieudienst, ontworpen door kunstenaar Will Beckers. Doorheen het speelbos zijn er zeven speelse elementen ingericht, allemaal gemaakt van natuurlijke materialen. Er zijn twee grote hutten, een mysterieuze 25 meter lange tunnel, en ringwerp- en balspel, een stappad en een natuurlijk speelveld.
Dit speelbos ligt in het gebied De Sahara. Er lopen twee bewegwijzerde wandelroutes langs (4 en 7 kilometer). De wandelkaart is verkrijgbaar bij de Toerisme Lommel of te bestellen via www.wandeleninlimburg.be
Binnenkort wordt een openbare procedure opgestart met als doel een samenwerkingsovereenkomst...
Begin oktober werden laatste werkzaamheden uitgevoerd aan de nieuwe parking en onthaalplaats...
Dit najaar krijgen kinderen uit de derde graad basisonderwijs in Bosland de kans om op een...